All for Joomla All for Webmasters

 

پروژه شبکه (3)

پروژه شبکه

همانطور که مستحضر هستید، دیتابیس ها، مکان هایی هستند که داده های شما(نام های کاربری، پسورد ها، تراکنش ها و هر آنچه که طراح سامانه شما در نظر گرفته باشد) بر روی آن ها ذخیره می شوند. بهینه سازی این برنامه ها علاوه بر افزایش سرعت گزارش گیری، سرعت کاربران در استفاده از سرویس های شما را بالا می برد.

همچنین برای تحلیل ها، گزارشات و بررسی داده های ذخیره شده، نیاز است که از دیتابیس های گزارشات مداومی تهیه شود ( که البته گاها توسط برنامه نویسی بیشتر این گزارش ها قابل بهره برداری قرار می گیرند).

ما آماده به انجام پروژه های مربوط به دیتابیس های شما هستیم تا از طریق گزارش گیری، بهینه سازی و ... شما را در کسب نتایج بهتر یاری کنیم.

با ما در تماس باشید

اگر مایل به داشتن یک شبکه اختصاصی بدون محدودیت در اتصال به تمامی اطلاعات اینترنت هستید و همچنین مایلید تنها کسانی بتوانند به وب سایت و داده های شما دسترسی داشته باشند که در این شبکه افزوده شده باشند، ما برای شما راهکارهای ویژه ای داریم.

تماس با : 09156262067

ارسال ایمیل: salam[at]mendmind.ir

شبکه : 

- انجام پروژه طراحی و اجرای شبکه های رایانه ای ( Local ) و همچنین شبکه های تحت سرور ویندوزی (Domain). همچنین خدمات نگهداری و پشتیبانی این گونه شبکه ها نیز در حیطه فعالیت های ما جای میگیرند.

آخرین پروژه های انجام شده

با ما در تماس باشید

هدف ما همراهی شماست تا به رویاهایتان لباس حقیقت بپوشانید

  • آدرس: Mashhad-Iran
  • شماره تماس : 09156262067
  • ایمیل : Info@MendMind.ir
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…