All for Joomla All for Webmasters

 

محصولات

محصولات (3)

محصولات در حوزه آموزش و کسب و کار

فرض کنید در یک جلسه خواستگاری روبرو دختر مورد علاقه خود نشستید و می خواهید با صحبت هایتان او را مجذوب خود کنید. چه می گویی؟ " رنگ مورد علاقه من ....؟" هر ارتباطی نیاز به رعایت قوانین روانشناسی دارد، این قوانین که برای کلیه ارتباطات چه در زمینه فروش و بازاریابی، چه در زمینه ازدواج و ... کاربرد دارند را در این مجموعه آموزش خواهید دید!

البته باید اضافه کنم دیدن این ویدئو شما را تبدیل به موفق ترین فروشنده یا ارتباط گیرنده نمی کند! اما به شما نشان می دهد فروشندگان یا حتی سخنرانان موفق، از چه شیوه هایی برای وادار کردن افراد به تصمیم گیری استفاده می کنند!

اگر شما هم جزو فروشندگان کالا یا خدماتی هستید که هر روز با مشتری ها و یا مخاطبینی روبرو میشید که حاضر به خرید(قبول) محصول شما نیستن و هرطور شده و با هر ایرادی که می تونن سعی می کنند شما رو نادیده بگیرند، اما هر مسئله ای راه حلی داره، راه حلی که سال ها پیش توسط یک تیم تحقیقاتی بررسی و تبدیل به یک مستند آموزشی بسیار جذاب شده! 

" چگونه ایرادات مشتری ها را بشناسیم و چگونه ایرادات را حل کنیم

این سی دی که محصول یک موسسه آمریکایی در بیش از 50 سال پیش است را می توان یکی از بهترین منابع آموزش فروش، بازاریابی، نتورک مارکتینگ و حتی شیوه بله گرفتن در ازدواج دانست! بله این سی دی قدیمی یکی از منابع اصلی آموزشی در شرکت های نتورک مارکتینگ محسوب می شده است که امروز ما آن را برای شما آماده کرده ایم! برای سفارش به توصیه های ما در ادامه مطلب توجه فرمایید :

آخرین پروژه های انجام شده

با ما در تماس باشید

هدف ما همراهی شماست تا به رویاهایتان لباس حقیقت بپوشانید

  • آدرس: Mashhad-Iran
  • شماره تماس : 09156262067
  • ایمیل : Info@MendMind.ir
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…