All for Joomla All for Webmasters

 

شنبه, 07 فروردين 1395 00:00

درباره ما

Written by
Rate this item
(0 votes)

ما که هستیم ؟ 

تیم ما برگرفته از متخصصین رشته های مهندسی و غیر مهندسی می باشد که هرکدام برای مدت ها در مجموعه های متفاوتی مشغول به کار بوده اند. نیرویی که این تیم را در کنار هم نگه داشته است، میل به کارآفرینی و پیاده سازی ایده ها بدون حصر در چهارچوب یک مجموعه بوده که صد البته این امر تنها در کسب و کار شخصی هر فرد پیاده خواهد شد.

با این وجود این تیم با تمام توانمندی ها که در ادامه به آنان اشاره خواهد شد، آماده همکاری و پشتیبانی شما جهت بهبود، ارتقا و تحقق رویاهای کسب و کارتان می باشد.

خدمات ما شامل چه مواردی است : 

هدف نهاییی ما پیاده سازی کسب کار شما در بستر تکنولوژی است به نحوی که برخی خدمات شما به صورت آنلاین انجام شده و حجمی از کار شما را کم کرده و همچنین خدمات شما به طیف گسترده تری شناسانده شود.

در این پایگاه اینترنتی، شما می توانید با آموزش های ما خود را محک زده و دانش تان را در زمینه های لازم برای کسب و کار را ارتقا دهید( از مدیریت و بازاریابی تا استفاده از تکنولوژی در کارتان و توسعه آن ) 

 

اما مواردی که ما در آنان متخصصیم : 

- تکنولوژی ( شبکه و سرور، امنیت سرور های لینوکسی، طراحی سایت، برنامه نویسی)

- رسانه( سناریو پردازی، ساخت و تدوین کلیپ، گرافیک، تبلیغات، دانش تحلیل محتوا و تولید محتوا)

-کسب و کار ( مشاوره و همراهی در پیاده سازی کسب و کار، بازاریابی و مدیریت)

 

پس بدون در نظر گرفتن مرزهای فیزیکی، در هر جای دنیا که هستید، با ما تماس بگیرید تا با کمک هم منجر به بهترین ها برای کسب و کارتان شویم

Read 13658 times Last modified on دوشنبه, 06 ارديبهشت 1395 06:29

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…